Choď na obsah Choď na menu
 


     Dňa 21.2.2009 sa v Košiciach konala súťaž Veľkej ceny Košíc – dorastencov, kde v kategórii do 44 kg vybojovala Zuzana Konárska I. miesto, do 57 kg získala Katka Halásová III. miesto, do 48 kg získala Zuzana Konárska III. miesto.

     Dňa 7.3.2009 na Majstrovstvách východoslovenského regiónu v Poprade dorastenec Viliam Holotňák v kategórii do 55 kg skončil strieborný a Denis Tripšanský do 60 kg bronzový. Dorastenky Zuzana Konárska a Katka Halásová vo svojich kategóriách získali striebro, to Halásová získala aj medzi juniorkami. Medzi mužmi do 73 kg Matúš Marcin skončil na II mieste, v kategórii do 81 kg Marek Horváth skončil tak isto na II. Mieste a Mikuláš Krajňák zvíťazil.

      Dňa 28.3.2009 sa v Bardejove konala medzinárodná súťaž starších a mladších žiakov o POHÁR PRIMÁTORA MESTA BARDEJOV s medzinárodnou účasťou, kde medzi najúspešnejších našich starších žiakov patrili: zľava na obrázku Roman Klein – I. miesto, Katarína Halásová II. miesto a  Viliam Holotňák III. miesto.  

 

Obrázok

V kategórii mladších žiakov sa Peter Kolarčik umistnil na II. mieste a Natália Galschneiderová na III. mieste.

     Dňa 25.4.2009 sa v Rožňave konalo prvé kolo ligy žiakov a žiačok východoslovenskej oblasti, kde naši cvičenci v minikategórii vo svojich kategoriách Branislav Horváth, Daniel Mekk a Šimon Ištvánik nenašli premožiteľov a obsadili prvé miesta.  Natália Gallschneiderová do 50 kg obsadila druhé miesto. Medzi mladšími žiakmi do 38 kg získal zlatú medailu Dalibor Sokolák.

V kategórii starších žiakov do 38 kg vybojoval Peter Kolárčik striebro. Do 55 kg zvíťazil Roman Klein. Medzi žiačkami do 44 kg obsadila druhé miesto Karin Šperňáková a Katarína Halásová vybojovala zlatú medailu v kategórii do 66 kg.

     Dňa 23.5.2009 sa v Športovej hale v Spišskej Novej Vsi uskutočnil 11. ročník Veľkej ceny mesta a 2. ročník medzinárodnej súťaže v judo žiakov a žiačok O pohár primátora mesta Spišská Nová Ves. Súťažilo 184 pretekárov z 18 klubov Slovenska a 1 z Ukrajiny. Pohár primátora vyhralo družstvo Slávia Bratislava.

Z domácich džudistov bola úspešná Katka Halasová, ktorá v kategórii starších žiačok do 57 kg sa umiestnila na prvom mieste.

V mini: do 24 kg Daniel Mekk - 3 miesto, do 38 kg Peter Šoltés - 3 miesto, do 46 kg  Karin Gallschneiderová - 2 miesto.

Starší žiaci: do 34 kg Peter Kolarčik - 3 miesto, do 44 kg Karin Šperňáková - 2 miesto.

     Dňa 3.10.2009 sa v Michalovciach  konalo II. kolo oblastnej ligy žiakov a žiačok, kde  naši pretekári dosiahli tieto výsledky:

Branislav Horváth - 3. miesto,

Peter Kolarčík - 2. Miesto

Roman Klein 1. miesto

Katarína Halásová 3. miesto

 

Obrázok

     Dňa 14.11.2009 sa v Martine konala súťaž - Veľká cena Martina s medzinárodnou účasťou, kde v kategórii mladších žiakov Daniel Mekk sa umiestnil na 3 mieste a v kategórii starších žiačok sa Karin Šperňáková umiestnila tiež na 3 mieste. Obrázok    Obrázok

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 NAJLEPŠIA DŽUDISTKA

        Dňa 19.12.209 sa v Prešove konala Oblastná liga a Vianočný turnaj v džude kde v minikategórii do 27kg Daniel Mekk obsadil 2 miesto a do 30 kg Branislav Horváth obsadil 1 miesto. V kategórii starších žiakov do 42 kg Peter Kolárčik obsadil 2 miesto, do 48  kg Karin Šperňáková obsadila 3 miesto, do 60 kg Roman Klein 1 miesto a do 66 kg Viliam Holotňák 2 miesto.Pri tejto príležitosti bola ocenená Katarína Halásová ČESTNÝM UZNANÍM za prvé miesto v hodnotení najuspešnejšia pretekárka Východoslovenskej oblasti v JUDO v kategórii starších žiačok.