Choď na obsah Choď na menu
 


Súťaže 2013

14. 12. 2014

Dňa 22.06.2013 sa v športovej hale v Michalovciach konala súťaž v judo -  Veľká ceny mesta Michalovce, ktorej sa zúčastnili judisti z 9 krajín, kde v kategórii:

mini žiakov a žiačok do 27 kg Simona Horváthová obsadila 2. miesto
                                     do 50 kg Tomáš Hudák obsadil 2. miesto
mladší žiaci do 50 kg Adam Šarga obsadil 3. miesto
Dňa 26.01.2013 sa konala Veľká cena Košíc v judo, ktorej sa zúčastnili aj judisti z Ukrajiny, Maďarska, Poľska a Česka, kde naši cvičenci dosiahli tieto výsledky:

v kategórii ml. žiakov Jakub Červeň obsadil 3 miesto

v kategórii ml. žiakov Adam Šarga obsadil 3 miesto

v kategórii dorastencov Roman Klein obsadil 2 miesto a Patrik Zajac 3 miesto.

Dňa 13.04.2013 sa v Bardejove konala Medzinárodná Veľká cena o pohár primátora mesta Bardejov žiakov, žiačok a juniorov v judo, kde za účasti pretekárov z Čiech, Poľska, Ukrajiny naši judisti dosiahli tieto výsledky:

V kategórii mini:
Do 24 kg Simona Horváthová – 3 miesto
Do 50 kg Tomáš Hudák – 3 miesto
 
V kategórii mladších žiakov a žiačok:
Do 50 kg Adam Šarga a Tomáš Šarga – 3 miesto
 
V kategórii starších žiakov a žiačok:
Do 57 kg Natália Gallschneiderová – 3 miesto
 
Dňa 4.5.2013 sa v Martine konali Majstrovstvá Slovenska mladší a starších žiakov a žiačok, kde v kategórii mladších žiakov do 50 kg Adam Šarga obsadil 2. miesto a v kategórii starších žiakov do 38 kg  Branislav Horváth obsadil 3 miesto.
 

Dňa 26.10.2013 sa v Poprade konalo IV. kolo regionálnej ligy žiakov a žiačok, kde naši judisti dosiahli tieto výsledky:

V kategórii mini:
-          Do 30 kg Sára Špinerová – 1. miesto
-          Do 25 kg Simona Horváthová – 2. miesto
V kategórii mladších žiakov:
-          Do 34 kg Jakub Červeň – 3. miesto
-          Do 46 kg Samuel Holaar – 2. miesto
-          Do 55 kg Adam Šarga – 1. miesto
V kategórii starších žiakov:
-          Do 42 kg Branislav Horváth – 3. miesto
-          Do 57 kg Natália Gallschneiderová – 1. miesto
Dňa 28.09.2013 sa v športovej hale v Bardejove konalo 3 kolo ligy žiakov, kde judisti Judo klubu Spišská Nová Ves dosiahli tieto výsledky:
V kategórii mini:
-          do 27 kg Simona Horváthová obsadila 2 miesto
-          do 30 kg Laura Tutková obsadila 3 miesto
-          do 50 kg Tomáš Hudák obsadil 2 miesto
-          do 38 kg Peter Bosák obsadil 3 miesto
V kategórii mladších žiakov:
-          do 38 kg Miloš Neuvirth obsadil 3 miesto
-          do 42 kg Matej Jurčík obsadil 3 miesto
-          do 50 kg Tomáš Šarga obsadil 2 miesto
-          do 55 kg Adam Šarga obsadil 2 miesto
V kategórii  starších žiakov:
-          do 46 kg Branislav Horváth obsadil 3 miesto
-          do 57 kg Natália Gallschneiderová obsadil 1 miesto
-          do 63 kg Natália Trnovská obsadila 2 miesto                                                                                                     Dňa 06.04.2013 sa v Michalovciach konali Majstrovstva Východoslovenskej oblasti mladších a starších žiakov a žiačok a zároveň 2 kolo ligy žiakov, kde judisti DK SNV dosiahli tieto výsledky:
V kategórii mini:
Do 24 kg Simona Horváthová – 2 miesto
Do 27 kg Laura Tutoková – 3 miesto
 
V kategórii mladších žiakov a žiačok:
Do 38 kg Peter Bosák - 3 miesto
Do 50 kg Adam Šarga – 2 miesto a Tomáš Šarga 3 miesto
 
V kategórii starších žiakov a žiačok:
Do 38 kg Branislav Horváth 2 miesto
Do 57 kg Natália Gallschneiderová 1 miesto
 
 
Dňa 10.02.2013 sa v Poprade uskutočnilo I. kolo ligy žiakov, kde naši cvičenci dosiahli tieto výsledky:
V kategórii mini:
Do 24 kg Simona Horváthová 2. miesto
Do 27 kg Laura Tutková 2. miesto
Do 30 kg Sára Špinerová 2. miesto
Do 50 kg Tomáš Hudák 1. miesto
V kategórii mladších žiakov:
Do 46 kg Adam Šarga 2. miesto
V kategórii starších žiakov:
Do 38 kg Branislav Horváth 1. miesto
Do 57 kg Natália Gallschneiderová 1. miesto
V kategórii dorastencov
do 60 kg Patrik Petruška 3. miesto
do 66 kg Roman Klein 1. miesto
do 48 kg Danajková Anna 2. miesto
do 57 kg Gallschneiderova N. 3. miesto
V kategórii juniorov:

do 66 kg Roman Klein 2. miesto
do 73 kg Tripšanský Denis 2. miesto
do 48 kg Danajková Anna 2. miesto

 
V kategórii mužov:
do 73 kg Tripšansky Denis 2. miesto
do 73 kg Marcin Matúš 3. miesto