Choď na obsah Choď na menu
 


Súťaže 2012

26. 2. 2012

 

Dňa 19.2.2012 v súťaži 1. kola oblastnej ligy žiakov a žiačok v Poprade naši judisti dosiahli tieto umiestnenia:
mini
24 kg Tutková Laura 1. miesto
20 kg Horváthova Simona 2. miesto
42 kg Šarga Tomáš 1. miesto
27 kg Horvát Adam 1. miesto
ml. žiaci
34 kg Horváth Branislav 1. miesto
46 kg Šarga Adam 1. miesto
st. žiačky
57 kg Natália Trnovská 3. miesto
st. žiaci
34 kg Krendželák Ján 3. miesto
55 kg Zajac Patrik 3. Miesto
Výsledky judistov JUDO klubu Spišská Nová Ves v rámci majstrovstiev Východoslovenskej oblasti a zároveň II. kola regionálnej ligy žiakov a žiačok v Michalovciach dňa 21.04.2012.
super mini:
do 27 kg Laura Tutková 2. miesto a Simona Horváthová 3. miesto
mladší žiaci:
do 27 kg Adam Horváth 1. miesto
do 34 kg Branislav Horváth 2. miesto a Šimon Ištvanik 3. miesto
do 46 kg Adam Šarga 2. miesto
staršie žiačky:
do 52 kg Anna Danajková 3. miesto
do 57 kg Natália Gallschneiderová 2. miesto
Dňa 28.4.2012 v športovej hale Mier v Bardejove sa konal medzinárodný turnaj o pohár primátora mesta, ktorého sa zúčastnili aj pretekári z Maďarska, Poľska a Ukrajiny, kde judisti Judo klubu Spišská Nová Ves dosiahli tieto výsledky:
v kategórii mini:
do 20 kg Simona Horváthová 3. miesto
do 42 kg Tomáš Šarga 2. miesto
v kategórii mladších žiakov:
do 30 kg Šimon Ištvánik 3 miesto
v kategórii starších žiakov:
do 34 kg Ján Krendželák 3. miesto
 v kategórii juniorov:
do 66 kg Roman Klein 1. miesto
 
Výsledky 3.kolo liga žiakov a žiačok v SNV, dňa 22.9.2012
Mini:
do 42 kg Tomáš Šarga 2. miesto
do 27 kg Simona Horváthová 2. miesto
do 27 kg Adam Horváth 3. miesto
do 34 kg Peter Bosák 3. miesto
do 38 kg Patrik Mod 3. miesto
Mladší žiaci:
do 34 kg Šimon Ištvanik 1. miesto
do 46 kg Adam Šarga 2. miesto
do 34 kg Branislav Horváth 3. miesto
Starší žiaci:
do 55 kg Patrik Zajac 2. miesto
do 52 kg Anna Danajková 3. miesto
do 57 kg Natália Gallschneiderová 3. miesto
 
Dňa 21.10.2012 sa vo Vranove nad Topľou konalo IV. kolo regionálnej ligy žiakov a žiačok východoslovenskej oblasti, kde naši pretekári dosiahli tieto výsledky:
v kategórii mini:
do 22 kg Simona Horváthová 2. miesto
do 27 kg Laura Tutková 2. miesto
do 30 kg Adam Horváth 3. miesto a Mojmír Dzimko 2. miesto
v kategórii mladších žiakov:
do 46 kg Tomáš Šarga 2. miesto
do 50 kg Adam Šarga 3. miesto
v kategórii starších žiakov:
do 48 kg Anna Danajková 2. miesto
do 60 kg Patrik Zajac 3. miesto
 
Dňa 10.11.2012 na medzinárodnej súťaži v Galante sa umiestnili medzi staršími žiačkami :
do 57 kg Natália Gallschneiderová na 3 mieste
do 48 kg Anna Danajková na 2. mieste
Dňa 11.11.2012 sa umiestnila na medzinárodnej súťaži v Galante medzi dorastenkami:
 
Anna Danajková na 2. mieste
 

Dňa 15.12.2012 v Prešove dosiahli vo Vianočnom turnaji žiakov a žiačok naši judisti tieto výsledky:

 

v kategórii mini:

         Do 24 kg Simona Horváthová - 2 miesto

         Do 27 kg Laura Tutková – 2 miesto

         Do 30 kg Sára Špinerová – 3 miesto

         Do 30 kg Adam Horváth – 1 miesto

         Do 46 kg Tomáš Šarga  - 2 miesto

v kategórii mladších žiakov:

         Do 34 kg Šimon Ištvanik – 1 miesto

         Do 50kg Adam Šarga – 2miesto

v kategórii starších žiakov a žiačok:

         Do 52 kg Anna Danajková – 2 miesto

         Do 57 kg Natália Gallschneiderová – 2 miesto

         Do 60 kg Patrik Zajac – 3 miesto

Dňa 10.11.2012 na medzinárodnej súťaži v Galante sa umiestnili medzi staršími žiačkami :

Natalia Gallschneiderova na 3. mieste

Anna Danajková na 2. mieste

Dňa 11.11.2012 sa umiestnila na medzinárodnej súťaži v Galante medzi dorastenkami:

Anna Danajková na 2. mieste

 

 

Dňa 15.12.2012 dosiahli vo Vianočnom turnaji žiakov a žiačok naši judisti tieto výsledky:
v kategórii mini:
Do 24 kg Simona Horváthová - 2 miesto
Do 27 kg Laura Tutková – 2 miesto
Do 30 kg Sára Špinerová – 3 miesto
Do 30 kg Adam Horváth – 1 miesto
Do 46 kg Tomáš Šarga - 2 miesto
v kategórii mladších žiakov:
Do 34 kg Šimon Ištvanik – 1 miesto
Do 50kg Adam Šarga – 2miesto
v kategórii starších žiakov a žiačok:
Do 52 kg Anna Danajková – 2 miesto
Do 57 kg Natália Gallschneiderová – 2 miesto
Do 60 kg Patrik Zajac – 3 miesto